אוטומציה
הקמת פרויקטים ומערכות אוטומציה על פי דרישת הלקוח. במחלקה צוות מקצועי ומיומן במערכות רובוטים, אוטומציה, בקרה ומערכות הנעה.
קרא עוד
רובוטים
פתרונות בשילוב רובוטים מתקדמים להטמעה עבור מגוון אפליקציות ותעשיות.
קרא עוד
מוצרים
סל המוצרים שלנו מאגד את רוב המכלולים הדרושים לכל מערכת אוטומציה.
קרא עוד
שירותי אלקטרוניקה
מענה לכל תקלה, שיפוץ, תיקון ושבר כלי במערכות אלקטרוניקה, פיקוד ובקרה - לכלל הציוד בתעשיה, ובזמני קריאה קצרים.
קרא עוד
הנדסה וייצור
פתרון מיידי לייצור חלקים ומתקנים בעיבוד שבבי בסדרות קטנות לבוני מכונות ואבי-טיפוס.
קרא עוד

מי אנחנו

חברת סרווי-טק נוסדה בשנת 2002 ומתמחה במתן פתרונות בתחום מערכות אוטומציה רובוטיות לתהליכי הייצור השונים.

אנו בסרווי-טק מבינים כי תהליכי היצור מורכבים ומגוונים, הן בתפעול תהליך הייצור, הן בבקרה על טיב המוצר והן בתהליך התחזוקה השוטפת ומניעת-שבר. לפיכך, סרווי-טק מאגדת בתוכה מחלקות הנדסה, פיתוח, ייצור ושירות, על מנת לספק מענה כולל, תחת קורת גג אחת – החל מתהליך התכנון ועד המוצר הסופי בבית הלקוח.

The building of Servi-Tech

אנו מתמחים בפתרונות מבוססי Turn-Key לתעשיה ופועלים יד ביד עם הלקוח החל מהגדרת הצורך והדרישות דרך התכנון הקונספטואלי וההנדסי, ועד הייצור, ההרכבה והליווי עם סיום הפרוייקט במתן שירות ואחריות. הטמעת הרובוטים והציוד הנלווה של החברות המיוצגות על ידינו חוסכת זמן ועלויות ומאפשרת לנו לספק ללקוח תמיכה וחלקי חילוף נחוצים מהמלאי.

רובוטים למגוון אפליקציות: פריקה והזנת מוצרים, משטוח ואריזה, הרכבה, ריתוך וצביעה, רובוטים לחדרים נקיים, מיון וביקורת באמצעות מערכות vision מתקדמות, אפליקציות מיוחדות.

סרווי-טק הינה נציגה של מגוון חברות מהמובילות בעולם בתחומיהן. המחלקה מורכבת מהחברות המובילות בעולם בתחומים: מיכון תעשייתי, CNC, פלסטיקה, רובוטים, בקרה והנעה, מערכות אוטומציה, פנאומטיקה וציוד נלווה, מערכות בטיחות ומערכות פיקוד ובקרה. למעשה, המחלקה מאחדת בתוכה את קשת הפתרונות של המאה ה- 21.

תיקון כרטיסים אלקטרוניים למכונות בשימוש התעשייה, תיקון בקרים, תיקון ספקי כח, תיקון מסכים ושלטים של רובוטים. שירותי שטח לתקלות אלקטרוניקה, פיקוד ובקרה – לכלל הציוד בתעשיה, ובזמני קריאה קצרים. מלאי חלקי חילוף רחב ומקיף – על מנת למזער את זמן עצירת המכונה.

ביצוע תכן למתקנים ומערכות על פי דרישות ואפיון, הרכבות אלקטרו-מכאניות וייצור חלקים במכונות CNC ומכונות קונבנציונליות בגדלים שונים. כל תוצרינו עוברים ביקורת באמצעות מכשור ואמצעי מדידה מתקדמים. ברשותינו חדר נקי Class 1000 לביצוע הרכבות מיוחדות ואנו עומדים בתקן ISO 9001:2015.

רחוב החרושת 48ד, מבנה 34 כניסה 10, ת.ד. 6371, אזור התעשיה כרמיאל

04-9589550

בוא נדבר