אנו עושים אוטומציה חדשנית - מרעיון למוצר

הגדלת התפוקה

הפחתת עלויות

מזעור טעויות

ייצור מסביב לשעון

יישומים תפעוליים

תפעול באמצעות רובוטים מבטל את הצורך בעובד אנושי לביצוע עבודה מסוכנת, מייגעת ומעייפת.

משטוח

משטוח היא אפליקציה נפוצה בה עורמים קופסאות, שקים, בקבוקים ותוצרים נוספים על משטח והיא בדרך כלל השלב האחרון בדרך להעמסה להפצה.

סימון ומיתוג

מיתוג המוצר שלך הוא שלב חשוב מאוד בשיווקו. שילוב תהליך זה כחלק מתהליך הייצור יחתוך עלויות נלוות כנגד הגדלה קטנה של זמן המחזור.

הרכבה ובדיקה

פתרון אוטומטי להרכבה ובדיקה עוזר לך להישאר תחרותי – שיפור האיכות, ביטול טעויות אנוש, הגדלת הייצור ומזעור זמן מחזור.

הזנה ופריקה

הזנה ופריקה אוטומטית של כלים או מוצרים מאפשרת לך לייצר יותר עם צוות העובדים הנוכחי שלך. כמו כן, כעת תוכל לייצר מסביב לשעון.

מערכות שטיפה

פריקת ארגזים אל מסוע ייעודי שעובר דרך תחנות פתיחת ארגזים, מכונת שטיפה, בקרת איכות בשימוש במצלמות vision מתקדמות, סגירה ומיון אל מספר תחנות הערמה ועיטוף. המערכת מספקת פתרון מקיף לשטיפת ארגזי פלסטיק משומשים, ללא צורך בנוכחות אדם.

למה סרווי-טק?

אנו מתמחים בפתרונות מבוססי Turn-Key לתעשיה ופועלים יד ביד עם הלקוח החל מהגדרת הצורך והדרישות דרך התכנון הקונספטואלי וההנדסי, ועד הייצור, ההרכבה והליווי  עם סיום הפרוייקט במתן שירות ואחריות.

התכנון, הפיתוח והייצור מבוצעים בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים, תקן ISO ו- CE – במחלקות ייעודיות המצויידות במכונות CNC, חדר ביקורת וחדר נקי להרכבות מיוחדות.

הטמעת הרובוטים והציוד הנלווה של החברות המיוצגות על ידינו חוסכת זמן ועלויות ומאפשרת לנו לספק ללקוח תמיכה וחלקי חילוף נחוצים מהמלאי.

נשמח להעמיד לרשותך את הכלים, הידע והניסיון שלנו.

צפו בפרוייקטים שביצענו

במהלך שנות פעילותנו, ביצענו מספר רב של פרוייקטים, חלקם מוצגים בעמוד היוטיוב שלנו. אנו מזמינים אתכם לצפות!