רובוטים לקו ייצור מכשירים רפואיים

פתרונות אוטומציה חזקים מדויקים וגמישים המאפשרים לאפשר ייצור תרופות במהירות, ביעילות וברווחיות. עבור סביבות חדרים נקיים, הרובוטים הנקיים של קוואסאקי עומדים במפרטי הציוד של תעשיית הבריאות עם  דיוק, עקביות וניקיון, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור מגוון רחב של יישומי הרכבה, ניפוק, בדיקה וטיפול בחומרים רפואיים.

החל מהרכבת מכשור רפואי או אריזה קפדנית של תרכובות פרמצבטיות ועד לפעולות אריזה ומשטחים של ציוד רפואי, הרובוטים ה-6 ו-7 צירים של קוואסאקי יכולים לשאת מטענים של בין 2 ק"ג ל-1,500 ק"ג, מה שהופך אותם למתאימים לאריזת תרופות וציוד רפואי.

הרובוטים מצוידים בתפסן מיוחד (גריפר) לצורך טיפול בבקבוקונים, מבחנות, בסביבות חדרים נקיים, כולל מעבדות, בכדי להגביר את מהירות הבדיקה תוך הפחתת טעויות אנוש.

רובוטים לתעשיית התרופות - רובוט חדרים נקיים

חברות מיוצגות

יבוא ושירות ארצי לרובוטים וקובוטים תוצרת Sytrama, Kawasaki, Shibura

Kawasaki medical, handling, pick and place robots
Kawasaki Robotics logo

מייצרת מגוון רובוטים תעשייתיים 4-7 צירים למגוון יישומים לתעשייה, כגון: Handling, צביעה, סידורי אריזה, ריתוך ורובוטים מיוחדים לתעשיות בחדרים נקיים ועוד.

מייצרת מגוון קובוטים 4-7 צירים למגוון יישומים לתעשייה, כגון: Handling, צביעה, סידורי אריזה, ריתוך ורובוטים מיוחדים לתעשיות בחדרים נקיים ועוד.
Kawasaki Robotics logo

מייצרת מגוון קובוטים 4-7 צירים למגוון יישומים לתעשייה, כגון: Handling, צביעה, סידורי אריזה, ריתוך ורובוטים מיוחדים לתעשיות בחדרים נקיים ועוד.

Toshiba THP550
shibaura-machine-servi-tech-robotics

הינה חברה מובילה בתחום הרובוטיקה. דגמי ה- SCARA של החברה הם קרוב לודאי הרובוטים התעשיתיים הקלים והנוחים ביותר לשימוש. לחברה ניסיון רב בתחום הרובוטיקה והחברה מציעה מגוון קובוטים למגוון שימושים, ביחס עלות מול תועלת מעולה.

Sytrama 101G
Sytrama logo

מפתחת ומייצרת רובוטים קרטזיים בעלי 3 צירים ופיקוד R&B. במשך הזמן חברת Sytrama פיתחה קרוב ל- 2000 אפליקציות, ביניהן: In-Mould Labelling, הרכבה של קופסאות תכשיטים וספריות לדיסקים, משטוח ועוד רבות.